Spelschema Dam

MISSA INTE EN MINUT

Matcher Dam 2021

Behrn Arena

Söndag 01 augusti 13:00

Örebro SK
-
Trollhättans FK
Seriematch · Behrn Arena

Kilsta IP

Onsdag 04 augusti 19:00

Rävåsens IK
-
Örebro SK
Seriematch · Kilsta IP

Grönpepparparkens IP

Lördag 07 augusti 14:00

Örebro SK
-
Lödöse Nygård IK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Grönpepparparkens IP

Tisdag 10 augusti 19:00

Örebro SK
-
Rävåsens IK
Svenska cupen · Grönpepparparkens IP

Rådavallen

Lördag 14 augusti 16:30

Råda BK
-
Örebro SK
Seriematch · Rådavallen

Behrn Arena

Söndag 22 augusti 13:00

Örebro SK
-
IFK Hallsberg
Seriematch · Behrn Arena

Björnevi

Söndag 29 augusti 14:00

Torsby IF
-
Örebro SK
Seriematch · Björnevi

Grönpepparparkens IP

Lördag 04 september 14:00

Örebro SK
-
Ljungskile SK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Allévallen

Onsdag 08 september 19:00

IFK Hallsberg
-
Örebro SK
Seriematch · Allévallen

Lunnevi IP

Lördag 11 september 14:00

IK Gauthiod
-
Örebro SK
Seriematch · Lunnevi IP

Grönpepparparkens IP

Fredag 17 september 19:00

Örebro SK
-
Rynninge IK
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Grönpepparparkens IP

Lördag 25 september 14:00

Örebro SK
-
Sävedalens IF
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Rimnersvallen

Lördag 02 oktober 14:00

IK Rössö
-
Örebro SK
Seriematch · Rimnersvallen

Behrn Arena

Fredag 08 oktober 19:30

Örebro SK
-
Rävåsens IK
Seriematch · Behrn Arena

Alevi

Lördag 16 oktober 14:00

Lödöse Nygård IK
-
Örebro SK
Seriematch · Alevi

Behrn Arena

Söndag 24 oktober 17:00

Örebro SK
-
Råda BK
Seriematch · Behrn Arena

Behrn Arena

Lördag 30 oktober 13:00

Örebro SK
-
IK Rössö
Seriematch · Behrn Arena

Grönpepparparkens IP

Lördag 06 november 14:00

Örebro SK
-
Torsby IF
Seriematch · Grönpepparparkens IP

Allévallen

Tisdag 27 juli 19:00

IFK Hallsberg
0 - 1
Örebro SK

Stavrelunds IP

Söndag 04 juli 14:00

Trollhättans FK
0 - 1
Örebro SK

Grönpepparparkens IP

Torsdag 24 juni 19:30

Örebro SK
3 - 1
IK Gauthiod

Norvalla

Tisdag 22 juni 19:00

Nora BK
3 - 7
Örebro SK

Skarsjövallen

Lördag 19 juni 14:00

Ljungskile SK
1 - 3
Örebro SK

Vallhamra

Söndag 13 juni 16:00

Sävedalens IF
0 - 3
Örebro SK

Grenadjärvallen

Lördag 05 juni 14:00

Rynninge IK
0 - 6
Örebro SK

Allévallen

Tisdag 01 juni 19:00

IFK Hallsberg
1 - 3
Örebro SK
© Örebro sportklubb Stolthet, hjärta och passion sedan 1908