Tack Annica Arvidsson!

ÖSK Fotbolls ekonomiansvarige Annica Arvidsson gjorde sin första arbetsdag i klubben redan hösten 2004. Nu väljer Annica att gå vidare i sin karriär efter nästan 19 år i ÖSK.

Under alla sina år inom ÖSK Fotboll har Annica varit en uppskatttad kollega och värdefull medarbetare som alltid bidragit med glädje. Nyligen tilldelades hon även föreningens guldmedalj av ÖSK:s alliansstyrelse. Det är föreningens finaste förtjänsttecken som delas ut till den som under drygt 20 års tid gjort ett framgångsrikt och uppskattat arbete för Örebro SK eller någon av dess grenföreningar.

När Annica nu går vidare från sin tjänst på ÖSK Fotboll vill klubben önska henne varmt lycka till med sitt nya uppdrag och samtidigt tacka för alla dessa år.

© ÖSK Elitfotboll AB Stolthet, hjärta och passion sedan 1908